Úvodná stránka

Úvodná stránka

Automation Dr. Nix GmbH & Co. KG

Presnosť a jednoduché použitie – to sú princípy, ktoré charakterizujú sériu QNix® spoločnosti Automation Dr. Nix GmbH & Co. KG

Vyrobené v Nemecku

Automation Dr. Nix GmbH & Co. KG je nemecký výrobca prenosných zariadení na nedeštruktívne meranie hrúbky povlaku na kovových podkladoch. Naše ľahko použiteľné meradlá sú vyrobené v Nemecku, vysokej kvality a celosvetovo žiadané.

Spoločnosť bola založená v roku 1968 a má hlavné sídlo v Kolíne nad Rýnom: všetky odborné znalosti pod jednou strechou. Rozumieme tomu, čo naši zákazníci potrebujú. Vyvíjame, navrhujeme a vyrábame meradlá série QNix® a testujeme ich kvalitu.

Denne pracujeme na vývoji produktov, ktoré spĺňajú potreby našich zákazníkov a sú ľahko použiteľné. Naším cieľom je ponúknuť vám optimálne služby súvisiace s produktom.

Výroba namiesto sériovo vyrábaného tovaru

Všetky merače hrúbky povlaku zo série QNix® sú plne vyvinuté, vyrábané a testované v našom závode v Kolíne nad Rýnom. Sú teda „ručne vyrobené v Nemecku“. Každé meradlo dôkladne testujeme vo vlastnom kalibračnom laboratóriu a poskytujeme k nemu certifikát o skúške. Až potom vám bude odoslaný. Tento vysoký stupeň kvality výroby dokazuje najmä dlhá životnosť našich produktov.

Aktívne filtre