VN60045.1050
Obrázok nemusí zodpovedať skutočnosti
  • VN60045.1050
  • VN60045.1050
VN60045.1050
Vrták s válcovou stopkou, zvlášť dlhý, typ T100, kód VN60045, priemer 10,5 mm
VN60045.1050
ZPS-FN
do 1 týždňa
Množstvo
na sklade u dodávateľa
Detaily produktu
Rezný priemer [D]
10,5 mm
Typ meradla
T100
Uhol špičky
128°
Materiál
HSS Co5
Chladenie
nie
Norma
DIN 1869
Celková dĺžka [l1]
265 mm
Dĺžka reznej hrany [l2]
185 mm