AEM90-AZ11-D25-C24-L180-Z04
Obrázok nemusí zodpovedať skutočnosti
  • AEM90-AZ11-D25-C24-L180-Z04
  • AEM90-AZ11-D25-C24-L180-Z04
AEM90-AZ11-D25-C24-L180-Z04
Stopková fréza čelná - ø 25 mm
AEM90-AZ11-D25-C24-L180-Z04
AKKO
do 1 týždňa
Množstvo
na sklade u dodávateľa
Popis
  • Stopková fréza čelná
  • S-System
  • Rezný priemer: 25 mm
  • Celková dĺžka: 180 mm
  • Vnútorné chladenie: nie
  • Vymeniteľné rezné doštičky: AZGT 1135..
Detaily produktu
Rezný priemer [DC]
25 mm
Priemer [DCON]
24 mm
Celková dĺžka [LF]
180 mm