P6004-D22,00R WNN25
Obrázok nemusí zodpovedať skutočnosti
  • P6004-D22,00R WNN25
  • P6004-D22,00R WNN25
P6004-D22,00R WNN25
Vymeniteľné doštičky
P6004-D22,00R WNN25
Walter AG
do 1 týždňa
Množstvo
na sklade u dodávateľa
Popis
  • Pro vrták s vyměnitelnými břitovými destičkami D4140
Vyměnitelné destičky P6004 • WNN25 • Dc=22mm
Detaily produktu
Priemer predobrobeneho otvoru [d 1]
5 mm
Rezný priemer [D c]
22 mm
Hrúbka doštičky [s]
6 mm