D4120-05-31.00F32-P45
Obrázok nemusí zodpovedať skutočnosti
  • D4120-05-31.00F32-P45
  • D4120-05-31.00F32-P45
D4120-05-31.00F32-P45
Vrtáky s vymeniteľnými britovými doštičkami D4120-05
D4120-05-31.00F32-P45
Walter AG
do 1 týždňa
Množstvo
na sklade u dodávateľa
Popis
Vrtáky s vyměnitelnými břitovými destičkami D4120-05 • 5xD • Válcová stopka s ploškou • metrický • Dc=31mm
Detaily produktu
Hlavná aplikácia
ISO K
ISO P
Dodatočná aplikácia
ISO N
Spojovaci priemer [d 1]
32 mm
Rezný priemer [D c]
31 mm
Priemer príruby [d 4]
42 mm
Dĺžka britu [L c]
155 mm
Maximálne vyloženie [l 4]
187 mm
Počet vymeniteľných britových doštičiek
1
Dĺžka upnutia [l 5]
60 mm