A2140-W25-R16-061
Obrázok nemusí zodpovedať skutočnosti
  • A2140-W25-R16-061
  • A2140-W25-R16-061
A2140-W25-R16-061
Upínač sústružníckych držiakov A2140-W
A2140-W25-R16-061
Walter AG
do 1 týždňa
Množstvo
na sklade u dodávateľa
Popis
  • Se stopkou Weldon podle DIN 9766
  • Samovystřeďování pro válcovou kruhovou stopku
Upínač soustružnických držáků A2140-W • metrický • d1=/25mm • d11=16mm
Detaily produktu
Priemer spojenia [d 11]
16 mm
Priemer stopky [d 1]
25 mm
Celková dĺžka [l 1]
61 mm
Funkčná dĺžka [l 4]
5 mm